زوج های جنایتکار در سینماهای دنیا (+عکس) - تالاب

 • زوج های جنایتکار در سینماهای دنیا (+عکس) - تالاب
  زوج های جنایتکار در سینماهای دنیا (+عکس)

  نورمن ریدوس و شاون پاتریك فلانری در فیلم پرستاران بونداك(Boondock Saints) آنها در نقش برادران دوقلو مك مانوس ظاهر شده اند كه در دسته قاتلان بالفطره مافیای روس حضور دارند.

  به گزارش مجله تالاب : مایك میرز و ورن ترویر در فیلم آستین پاورز: جاسوسی كه مرا تكان داد زوجی نامتجانس كه با اعمال جاسوسی سعی در برقراری حكومت استعماری خودشان دارند.

  زوج های جنایتکار در سینماهای دنیا

  وودی هارلسون و جولیت لوییس در فیلم قاتلان بالفطره این فیلم داستان ۲ قربانی ناملایمات روانی دوران کودکی را روایت می‌کند که در بزرگسالی عاشق یکدیگر می‌شوند و مرتکب یکسری قتلهای زنجیره‌ای می‌شوند. این حرکت آنها به شکلی غیرمسئولانه از سوی رسانه‌های جمعی پوشش داده می‌شود.

  ساموئل ال جكسون و جان تراولتا در فیلم داستانهای عامه پسند دو قاتل خوش شانس و معتقد كه برای یك تبهكار آدم می كشند.

  وارن بیتی و فی داناوی در فیلم بانی و كلاید این فیلم بر اساس ماجرایی واقعی در رابطه با یک زوج بانک‌زن به‌نام‌های بانی پارکر و کلاید بارو که در دهه ۱۹۳۰ توجه رسانه‌ها را به‌خود جلب کرده‌بودند، ساخته‌شده است.

  ژان رنو و ناتالی پورتمن در فیلم لئون حرفه ای دختربچه ای  كه شاهد قتل خانواده اش بود توسط یك تك تیر انداز آموزش می بیند تا انتقام خانواده اش را بگیرد.

  چارلی شین و سیسی اسپاك در فیلم زمینهای لم‌یزرع مردی كه از مشكلات روانی رنج می برد با متقاعد كردن نوجوانی اورا در روند پیشبرد قتلهایش همراه می كند.

  رابرت دنیرو و ری لیوتا در فیلم رفقای خوب گروه دونفره ای كه برای پیش بردن معاملات مواد مخدر به كشتن روی می آورند.

  سیمون سینیوره و ورا كلوزوت در فیلم بدكاران زنی به همراه مستخدم خانه اش مقدمات قتل شوهرش را فراهم می كند. ولی بعد از كشتن مرد، جسد ناپدید می شود و در انتها رابطه مرد با مستخدم برای كشتن زن مشخص می شود.

  زوج های جنایتکار در سینماهای دنیا (+عکس)